Zapoznaj się z ofertą
Spotkania indywidualne
Konsultacje psychologiczno-seksuologiczne
mogą być pierwszym krokiem na drodze zmiany życia na lepsze, dają możliwość rozpoznania przyczyn doświadczanych trudności w sferze psychicznej i seksualnej oraz dobrania odpowiedniej formy pomocy.
Psychoterapia poznawczo-behawioralna
jest ustrukturalizowaną, zorientowaną na określone cele i problemy formą współpracy miedzy psychoterapeutą i klientem/pacjentem. Nastawiona jest na zmianę wyuczonych, dezadaptacyjnych schematów myślenia., które przyczyniają się do występowania zaburzeń psychicznych, trudności emocjonalnych i problematycznych zachowań.
Poradnictwo i psychoterapia seksuologiczna
koncentrują się na znajdowaniu rozwiązań w zakresie problemów seksualnych oraz rozwijaniu i polepszaniu pozytywnych aspektów życia seksualnego w wymiarze indywidualnym i w relacjach partnerskich. Skupiają się m. in. na edukacji seksualnej, eksploracji przekonań i postaw seksualnych, analizie praktyk i zachowań seksualnych, tożsamości seksualnej i płciowej, rozwoju ról płciowych, kwestii funkcjonowania w związkach.
Interwencja kryzysowa, poradnictwo psychologiczne
są formami pomocy krótkoterminowej, skoncentrowanej na rozwiązaniu, pozwalają odzyskać równowagę psychiczną i umiejętność samodzielnego radzenia sobie z trudną sytuacją życiową.
Diagnoza psychologiczno-seksuologiczna
pozwala wyjaśnić pojawiające się trudności i przewidywać możliwości ich przezwyciężenia. Obejmuje m. in. opiniowanie na potrzeby procesu korekty płci/ tranzycji.
Spotkania grupowe
Grupy wsparcia
dają możliwość dzielenia się własnymi doświadczeniami, nawiązania kontaktów, wzajemnego udzielanie sobie wsparcia emocjonalnego.
Warsztaty komunikacji
dla wszystkich, którzy chcą być lepiej rozumiani. Dobra komunikacja pozwala na zrozumienie, wysłuchanie i dobre traktowanie siebie i innych.
Warsztaty edukacji seksualnej
dotyczą zagadnień związanych z seksualnością człowieka na każdym etapie jego rozwoju, skierowane są przede wszystkim do młodzieży i dorosłych.
Szkolenia z zakresu pracy z osobami LGBT+
dają możliwość zwiększenia kompetencji do pracy z osobami nieheteronormatywnymi m. in. gejami, lesbijkami, osobami biseksualnymi, panseksualnymi. aseksualnymi, transpłciowymi, niebinarnymi, interpłciowymi.
Szkolenia równościowe
pozwalają uzyskać wiedzę o mechanizmach dyskryminacji i wykluczenia. Budują kompetencje przeciwdziałania dyskryminacji. Są okazją na uzyskanie informacji o grupach mniejszościowych.